SEN HASRETiMSiN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SEN HASRETiMSiN

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://senhasretimsin.yetkin-forum.com/u97
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

Eylül 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Takvim Takvim

Bekle Beni Mutluluk.....

BeYZa
    BeYZa
    Özel Üye

Özel Üye

Kadın
    Takımını Seç : Bekle Beni Mutluluk..... 1446
    DİKKAT : <marquee>   ]http://rapidshare.com/files/132948855/FlatViewerSetup501.exe.html SİTEMIZIN RADYOSUNUN SETUBU HERKEZİ BEKLERIZ!! Admin  </marquee>      
    Ceza Puanı :
    Bekle Beni Mutluluk..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bekle Beni Mutluluk..... Right_bar_bleue

teşekkür et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Rep Puanı:
    Bekle Beni Mutluluk..... Left_bar_bleue10/0Bekle Beni Mutluluk..... Empty_bar_bleue  (10/0)

Bekle Beni Mutluluk..... Empty Bekle Beni Mutluluk.....

Mesaj tarafından BeYZa Çarş. Tem. 09, 2008 12:05 am

Bekle beni mutluluk

Bekle beni mutluluk, ben gelecegim. Ne olursa olsun bekle. Ben mutlaka gelecegim. Dik yamaclardan kivrila kivrila da gelse sana yollar, asip gelecegim. Dedim ya, bekle beni, mutlaka gelecegim.

Goz gozu gormez de olsa yollar tipiden, sen merak etme, ben gelecegim. Ben usumem Mutluluk, ben usumem. Yorulmam da ustelik. Hatta sIkâyet bile etmem ne soguktan ne de yorgunluktan.

Bir kusun kanadinda gelirim belki, belki de bu ruzgârin etegine tutunur gelirim. Ama gelirim ben Mutluluk, gelecegim. Sen oyle kal, sen oyle ferah, oyle serin kal.

Sen oyle dort yaprakli yonca olarak kal, ben bulacagim seni. Geldigimde yanina, guller acacak yuzumde gozlerimde. Sen nadide bir inci tanesi olarak kal, bekle beni. Derinlerde ol, ama icin, derinlerin hep ferah olsun. Ben gelip cikaracagim seni. Cikarip seni, boynuma, gogsume, tam da yuregimin uzerine asacagim seni. Ben gelecegim, bekle beni.

Gozlerinde bir gulumseme bulacagim geldigimde, sen o zaman bak benim halime. Gozlerin guldugunde mutlulugun aksini bende goreceksin, bekle beni. Bu gunler sana gebe Mutluluk, sana gebe ve dogum cok yakin. Ben gelecegim, ne olursa olsun gelecegim. Ne olursa olsun bekle beni.

Cok beklettim belki seni, beklerken usuttum de hatta. Ama Mutluluk, sen korkma, ben gelecegim. Dedigim saatte orada olamadim, geciktim randevuma. Ama geliyorum, mutlaka gelecegim senin engin denizine kendimi birakmak uzere.

Cicek acmis dallarin arasinda olmadi yolculugum, tipiye tutuldum yolda. Mevsimsiz oldu tipi ustelik. Ama olsun be Mutluluk, olsun bakalim. Nereye kadar tutabilir ki beni, ne kadar daha oyalayabilir ki.

Dedim ya, goz gozu gormez oldu bir ara, yuvarlandim sanki bir yamactan. Belki ben bastigim yere dikkat etmedim, belki bastigim tas donuverdi iste. Karanliga yuvarlandim bir gece vakti. Sendeledim belki sonra, ayaklarimin ustune basarken acidi yaralarim.

Paralanmis elbiselerim camur icinde belki simdi, aciyan yerlerimi de duymaz oldum artik. Tum derim nasir tuttu, ne soguk dokunuyor simdi bana, ne de yuzume carpan ruzgârin o keskin kenari. Bir zirh gibi giydim ustume bu kalin kabugu. Ama icim sicacik be Mutluluk, ama icim yumusacik seninle.

Sen varsin ya icimde icim ne kadar sicak bir bilsen. Iyi ki bu dunyada sen varsin Mutluluk. Iyi ki varsin. Hayalin dahi kocaman bir umut, dunyami isitan, gunes kadar buyuk bir sicaklik varligin.

Hasan Demirpaz

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 3:48 am